Авторизація

HomeСпортІнші видиВчителі проти учнів: змагання в Городецькому НВК

Вчителі проти учнів: змагання в Городецькому НВК

( 0 Votes )

Минулого тижня в пятницю  8 лютого в приміщенні нашої школиГородецького НВК  відбулося дійство, яке запамятається надовго для всіх присутніх, а самеспортивні змагання між збірними команд вчителів і учнів школи.

Кожна команда складалася з 12 учасників: 6 гравців сильної і 6 - слабкої статі. Все почалося з організаційного моменту. Вболівальники чекали з нетерпінням старту змагань, щоб дізнатися склад команд.  Ведуча заходу представила обидві команди, пояснила умови першого конкурсу і учасники почали змагатися.

 Першим етапом першого туру було добігти до середини спортзалу проскакати на скакалці 5 раз, тоді добігти до кінця футбольного поля, взяти м’яча  між ноги і стрибаючи повернутися до своєї команди і передати естафету наступному гравцю.

Другим етап змагань полягав у спритності й влучності гравців. Потрібно було якнайшвидше добігти до червоної лінії і метнути «дарц» , стараючись потрапити в «десятку».

В третьому етапі команди розділились на групи. Один навпроти одного стають учасники з однієї команди. З однієї сторони дівчата а з іншої хлопці. Учасники стрибають в мішках міняючись гравцями! Дівчата ідуть на зміну хлопцям, а хлопці-дівчатам. Змагання триває доки не дострибає останній гравець.

Четвертим і завершальним етапом першого туру стало перетягування канату. Спочатку між учасниками жіночої половини команд, тоді чоловічої, і аж в кінці між повними складовими команд.

Перший тур закінчився з рахунком 17:23 на користь вчителів. Через декілька хвилин розпочався другий тур, в якому учасники змагалися в грі з волейболу. Першими грали дівчата, було 3 партії і з рахунком 2:1 перемогли учні. Тоді до гри долучились хлопці. Вони також грали 3 партії і з рахунком 2:1 виграли вчителі.

Обидві гри у волейбол були дуже напружені. Вчителі хоч давненько, мабуть, не грали у волейбол, згадали свої навички і продемонстрували свої вміння. Нарешті всі учні школи побачили, як вчителі можуть витримувати різні фізичні навантаження. Особливо захопливою була гра у волейбол чоловічої статі. Сильні удари і вчителів, і учнів захоплювали подих і глядачів. Напевно, кожен хотів би стати таким вправним волейболістом, як наші вчителі. Адже вони показують нам приклад, якими повинні бути ми в сучасному світі.

Ось закінчились обидва тури спортивних перегонів. В усіх виникло бажання дізнатися: хто ж врешті-решт став переможцем. А переможцями стали наші шановні і спортивні вчителі. Весь зал вибухнув аплодисментами. Завуч з навчальної частини, особисто потисла руку кожному учаснику і подякувала за чудову роботу і прекрасну гру.

Всі були раді вітати своїх вчителів. Адже вони показали свою майстерність та вправність, якої ніхто не чекав.

 

Вчителі проти учнів: змагання в Городецькому НВК
 
Вчителі проти учнів: змагання в Городецькому НВК
 
Вчителі проти учнів: змагання в Городецькому НВК
 
Вчителі проти учнів: змагання в Городецькому НВК

 

Наталія Салівоник, учениця 8-А класу

Городецького НВК

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 50 гостей на сайті