Авторизація

HomeНаше життяЗустрічі для васНа Володимиреччині відбудеться конкурс краси (+фото)

На Володимиреччині відбудеться конкурс краси (+фото)

( 2 Votes )

Володимиреччина – це не лише колоритна культура, поліські ліси, гриби і сонячне каміння. Це ще й гарні дівчата. Не одна наша землячка вже підкорила подіуми України і Європи.

Одна з красунь – Юлія Данилюк – регулярно згадувалась на шпальтах «Володимирецького вісника». Цього разу Юля, окрім цікавинок про себе, порадує місцевих красунь корисною інформацією.

Привіт, Юлю. Спілкувались ми з тобою востаннє роки три тому. Що з того часу змінилось в твоєму житті? Де була, чим займалась, які нові досягнення?

Привіт. За останні роки багато чого змінилось. Перш за все світосприйняття, ставлення до самої себе і оточуючих. Я багато де була останнім часом. Це і Berlin Mercedes Fashion Week, вдруге була в Китаї, Каннах, Іспанії (для мережі магазинів вечірнього одягу), представляла Україну на міжнародному конкурсі Lady Universe. Нещодавно повернулась з Італії, де працювала із дизайнером вишуканого одягу з натуральних матеріалів. Працювала в Еміратах, Таїланді в модельному агентстві. Увійшла в топ 3 Міс-Україна-Всесвіт за вибором глядачів. І багато іншого, відразу і не згадаєш все. Зараз займаюсь тотальним саморозвитком. Намагаюсь опанувати пензель, перо і танцювальні балетки. Не покидаю модельний бізнес і подорожую. А ще займаюсь благодійністю: стала членом Чернігівського благодійного фонду «Милосердя і доброта». Допомагаю дітям-сиротам і дітям з малозабезпечених сімей. Ми проводимо для них вечори, розважаємо, допомагаємо з одягом та продуктами харчування, шукаємо їм сім'ї за кордоном.

На фотографіях і в реальному житті виглядаєш ти досить стильно. З чого складається твій базовий гардероб і базовий набір косметики?

У повсякденному житті я взагалі не фарбуюсь. Шкодую шкіру. Про догляд за шкірою можна багато говорити, але в основному це засоби для очищення (міцелярна вода, гель для вмивання, тонік), зволоження і обов'язково сонцезахисний крем, навіть зимою. Це при мені завжди і всюди. У гардеробі обов’язково маю чорні джинси, футболки чорні і білі, зручне базове взуття на низькій ході, підбори взуваю дуже рідко. Різноманіття в моєму гардеробі вистачає, хоч я і люблю простоту. Єдиного стилю в одязі не дотримуюсь. Головний мій принцип це «просто та зі смаком», не припускаю одяг зі стразами та блискітками. Якщо це не сценічний образ, звичайно.

Ти зараз зі своїм хлопцем живеш у Чернігові. Як охарактеризуєш це місто? Що порекомендуєш в Чернігові відвідати, де побувати?

Ой, Чернігів я взагалі не знаю. Можу порадити зазирнути до будь-якої кав'ярні і там дізнатись про мальовничі місця. Місто хороше, але я люблю Львів. До свого рідного містечка в мене особлива трепетна любов (я зараз про Володимирець).

Часто приїздиш сюди, до батьків? Вони до тебе їздять?               

До батьків стараюсь їздити якомога частіше. Коли жила у Львові, то батьки приїжджали. Зараз мама доглядає за бабусею, та дуже хворіє і потребує особливого догляду, тому приїжджаю тільки я до них.

У тебе є ікона стилю?

Вікторія Бекхем. Вона ікона стилю для мене вже добрих 10 років. Це неймовірна і дуже сильна жінка. Її зовнішній вигляд мене надихає.

Твій найнезабутніший досвід в модельному бізнесі?

Перше дефіле і перша фотосесія. Такого страху я не відчувала навіть на іспитах. Вже згодом, набираючись досвіду, стала розкутішою і перед камерою, і в оточенні людей, які наді мною працюють.

З чого починається твій ранок?

Мій ранок починається з чашки чаю у ліжко від коханого, інколи дозволяю собі смаколики. Я солодкоїжка, ніде правди діти.

Що найважче і що найлегше в модельному бізнесі для тебе?

Найважче – довгий час бути далеко від рідних. А найлегше це вільний від роботи час, якщо він є. Можна прогулятись містом, наприклад.

Параметри для моделі - 90-60-90 - це ще актуально?                                                 

Так, досі вони є актуальними. І більше того, чим «тонші» параметри (але обов'язково пропорційні), тим краще. Проте параметри залежать від типу зйомки та цільової аудиторії.

Як прокоментуєш нову тенденцію в моделінгу модель плюс-сайз (пишнотілі жіночні образи)?

Позитивно. Я взагалі ніколи надто не виступаю проти якогось руху чи тенденції в культурі. У світі все має право на існування, якби не мало, то всесвіт не дозволив би виникнення цього.

Знаю, що приїхала ти цього разу у Володимирець з чудовою новиною…

Так, хочу запропонувати місцевим юним красуням конкурс краси «Міс Володимирець». Він відбудеться під егідою конкурсу «Міс Україна», я є його офіційним представником. Щодо перспектив: наступним етапом буде «Міс Рівне» та можливість спробувати свої сили в одному із модельних агентств Києва. Всіх карт відкривати не буду.

До участі запрошуються всі красуні району. Вимоги: 16-24 роки, без судимості та шкідливих звичок, без пірсингу і великих шрамів, дівчина має бути повністю дієздатна і звичайно – мати харизму. Кастинг проводитиме генеральний директор конкурсу, я і візажист, що безпосередньо працюватиме з дівчатами. Відбір пройде у Володимирці у Будинку культури 11 листопада о 15:00. Під час кастингу журі відбере 15-20 дівчат, дівчат оцінюватимуть в першу чергу за такими параметрами: ріст, вага, фігура, врода, інтелектуальні здібності. Переможницею стане ерудована, активна, комунікабельна, духовно розвинена дівчина. Така, яка зможе стати прикладом для всіх жителів району.

Отож, після відбору учасниць наш фотограф сфотографує кожну з них. Згодом розмістимо фотографії учасниць на сайті, адресу якого ми поширюватимемо серед населення і кожен матиме змогу проголосувати за свою улюбленицю. Так обереться «Міс глядацьких симпатій». А потім буде фінал, куди і запрошуватимемо глядачів. Він також відбудеться в БК, вартість квитків орієнтовно становитиме 80-150 грн.

Запрошуємо всіх бажаючих бути учасниками і глядачами конкурсу. Зібрані на продажі квитків кошти підуть на благодійність, адже й сам захід має благодійну мету.

Дівчат прошу не соромитись і брати участь в конкурсі. Коли я прийшла на свій перший кастинг, я була не впевненою в собі та дуже сором'язливою. А тепер я сама собі заробляю на життя своїм хобі. І я цим пишаюсь.

До речі, участь можуть брати і студентки з нашого району. Керівництво конкурсу йде назустріч студенткам і завжди вибудовує етапи конкурсу так, щоб це не заважало навчальному процесу конкурсанток.

Успіхів тобі. Чекатимемо ваш конкурс всім районом!

Спілкувалась

Олена Стельмащук.

Матеріали по темі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 169 гостей на сайті