HomeНовини

Станом на 29 квітня на Володимиреччині підтверджено 6 випадків захворювання на коронавірус

( 0 Votes )

 

Станом на 29 квітня в районі зареєстровано 6 випадків на COVID-19. 

Троє хворих знаходяться на стаціонарному лікуванні в КНП "Сарненська ЦРЛ", двоє отримують амбулаторне лікування в режимі самоізоляції, одна пацієнтка 18 квітня виписана із стаціонару з одужанням. 

 

У Володимирці посилять карантинні заходи

( 0 Votes )

 

Комісія ТЕБ та НС Володимирецького району рекомендувала Володимирецькій селищній раді ввести посилені карантинні заходи у селищі. 

А саме:

 

Допомога у боротьбі із коронавірусом

( 0 Votes )

В умовах загальнонаціонального карантину такі необхідні засоби захисту у більшості регіонів стали дефіцитом. Не оминула ця проблема і органів пробації, працівники яких, залишаючись на службі в цей нелегкий для країни час, щодня дбають про безпеку в кожній громаді.

Допомогу у вирішенні зазначеного питання працівники органу пробації Володимиреччини отримали від органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

Володимиреччина отримала нового керівника Нацполіції (+фото)

( 0 Votes )

 

Відповідно до наказу начальника Головного управління Національної поліції Рівненської області від 22 квітня нові очільники поліції призначені у Рівненському, Здолбунівському, Володимирецькому та Демидівському районах.

 

Коронавірус в районі: ще у двох людей виявили захворювання

( 0 Votes )

Учора двох мешканців Володимирця госпіталізували у інфекційне відділення Сарненської ЦРЛ.  Це хворі з однієї родини, крім них у лікарні в реанімаційному відділенні перебуває і їхня родичка. 

Наразі інфекційне відділення лікарні заповнене, нині там перебуває 16 хворих. 

 

Сторінка 25 з 739