Станом на 29 квітня в районі зареєстровано 6 випадків на COVID-19.
Троє хворих знаходяться на стаціонарному лікуванні в КНП "Сарненська ЦРЛ", двоє отримують амбулаторне лікування в режимі самоізоляції, одна пацієнтка 18 квітня виписана із стаціонару з одужанням.
Комісія ТЕБ та НС Володимирецького району рекомендувала Володимирецькій селищній раді ввести посилені карантинні заходи у селищі.
А саме:

В умовах загальнонаціонального карантину такі необхідні засоби захисту у більшості регіонів стали дефіцитом. Не оминула ця проблема і органів пробації, працівники яких, залишаючись на службі в цей нелегкий для країни час, щодня дбають про безпеку в кожній громаді.
Допомогу у вирішенні зазначеного питання працівники органу пробації Володимиреччини отримали від органів державної влади та місцевого самоврядування.
Відповідно до наказу начальника Головного управління Національної поліції Рівненської області від 22 квітня нові очільники поліції призначені у Рівненському, Здолбунівському, Володимирецькому та Демидівському районах.
Учора двох мешканців Володимирця госпіталізували у інфекційне відділення Сарненської ЦРЛ. Це хворі з однієї родини, крім них у лікарні в реанімаційному відділенні перебуває і їхня родичка.
Наразі інфекційне відділення лікарні заповнене, нині там перебуває 16 хворих.