Навчальний рік в Україні закінчиться 1 липня. До цього часу - в травні або червні, учні повернуться до школи доопрацьовувати пропущений матеріал.
Про це заявила у відеозверненні т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, передає УНН.

Вимоги карантину мають неухильно виконуватися
Минулого четверга відбулося засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова РДА (він же – голова комісії) Анатолій Рижий. На засіданні конкретизували комплекс заходів, який має перешкодити можливому поширенню коронавірусу в районі.
Питання самоізоляції для хворих та обмеження відвідин лікарень, магазинів та інших місць масового скупчення людей стали першочерговими на період карантину. Адже щодня в Україні більшає кількість заражених коронавірусом.
Кабінет міністрів продовжив карантин до 24 квітня та ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни.
Таке рішення щойно ухвалили на засіданні Кабінету Міністрів. Крім того, у режим надзвичайної ситуації переведена Єдина державна система цивільного захисту. Відповідно, всі карантинні обмеження також подовжені на 30 днів до 24 квітня.
На Володимиреччині хворих чи інфікованих коронавірусом не виявлено, 468 чоловік перебувають на самоізоляції
Станом на 25 березня 2020 року в умови самоізоляції поміщено 468 осіб, з них 376 – це особи, які прибули з території, ураженої коронавірусом, а 92 мають ГРВІ, пневмонію та підвищення температури вище 37.3°. Отримали також 50 експрес-тестів для Володимирецьької районної лікарні (вторинного рівня) з Китаю.