30 березня у Володимирці виявили першу підозру на коронавірусу, 689 чоловік на самоізоляції
У Володимирці виявили першого хворого з підозрою на коронавірус. Хворобу ще має підтвердити лабораторний центр

Вимоги карантину мають неухильно виконуватися
Минулого четверга відбулося засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова РДА (він же – голова комісії) Анатолій Рижий. На засіданні конкретизували комплекс заходів, який має перешкодити можливому поширенню коронавірусу в районі.
Питання самоізоляції для хворих та обмеження відвідин лікарень, магазинів та інших місць масового скупчення людей стали першочерговими на період карантину. Адже щодня в Україні більшає кількість заражених коронавірусом.
На Володимиреччині хворих чи інфікованих коронавірусом не виявлено, 468 чоловік перебувають на самоізоляції
Станом на 25 березня 2020 року в умови самоізоляції поміщено 468 осіб, з них 376 – це особи, які прибули з території, ураженої коронавірусом, а 92 мають ГРВІ, пневмонію та підвищення температури вище 37.3°. Отримали також 50 експрес-тестів для Володимирецьької районної лікарні (вторинного рівня) з Китаю.
Редакція газети «Володимирецький вісник» працює у звичайному режимі. Але просимо мінімізувати відвідини і робити замовлення дистанційно
У зв’язку з карантинними заходами в країні наш режим роботи не змінюється: ми і надалі оперативно інформуватимемо вас про ситуацію з коронавірусом у нас в районі та у режимному місті Вараш. Але щоб зменшити ризик зараження та виконувати карантинні вимоги, пропонуємо своїм клієнтам, по можливості, не приходити до редакції, а перейти на дистанційне обслуговування.