За оперативною інформацією голови Володимирецької райдержадміністрації Анатолія Рижого, станом на 23 березня 2020 року на території Володимирецького району 350 чоловік перебувають у самоізоляції.
20 березня Володимирецька районна рада схвалила Програму із запобігання поширенню, діагностики та лікування на території Володимирецького району COVID-19. На її виконання депутати відразу ж виділили близько 1,134 млн гривень.
Ще 170 тисяч передбачили на інші, не передбачені програмою заходи, але які необхідні для ефективного реагування усіх районних служб на можливе поширення пандемії.
В інфекційному відділенні Сарненської ЦРЛ перебувають на лікуванні двоє людей, які з температурою повернулися із заробіток з Польщі.
Як повідомляє обласне управління охорони здоров’я, жінка з Володимиреччини сама звернулася до лікарів. У неї була температура тіла 37,6 градусів та катаральні ознаки.
Володимирецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини повідомляє, що у зв’язку з введенням в Україні карантину з 12 березня до 3 квітня 2020 року через спалах у світі коронавірусу планові консультації проводитимуть виключно по телефону.
Номер телефону вашого сімейного лікаря зазначений у декларації.
З 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні введено карантин через спалах у світі коронавірусу. Таке рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України у середу, 11 березня.
Таке рішення має на меті убезпечити населення України від розповсюдження гострої респіраторної хвороби та масового поширення вірусної інфекції.