Авторизація

HomeНовиниВ РайоніСтартував ремонт дороги Володимирець-Антонівка

Стартував ремонт дороги Володимирець-Антонівка

( 1 Vote )

Всім відомий стан дороги від Володимирця до Антонівки конкретно обговорювався ще із засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Володимирецькій РДА, яке проходило під керівництвом голови РДА Володимира Ткачука, між владою і приватними підприємцями. І ось нарешті сильні світу цього вирішили поєднати свої можливості для ремонту даної дороги.

18 та 24 вересня відбулися дві наради з приводу державно-приватного партнерства щодо даного заходу. І дійшли вони такого консенсусу: створилась ініціативна група підприємців по координації ремонту автодороги, до якої увійшли А.Бортник, О.Мисько, П.Сиротюк, І.Яковецький, в.о.директора філії «Володимирецький райавтодор» А.Новак. Ремонт проводитиметься за благодійні внески, а виконані роботи погоджуватимуться з членами ініціативної групи. Сам захід (до вузькоколійного переїзду – початковий варіант) доручено провести ПП «Володимирець-агрошляхбуд» спільно з філією «Володимирецький райавтодор».

Роботи вже почалися першого жовтня – «латали» ями біля вузькоколійки. Кажуть, відремонтують стільки, на скільки вистачить коштів. Тому було б зовсім непогано, аби залучилися й інші зареєстровані у відділенні Кузнецовської ОДПІ Рівненської області СПД (а також керівники АЗС району) для участі у проведенні вказаного ремонту ділянки дороги.

Пам’ятається, під час того ж засідання координаційної ради прозвучали влучні слова від одного з підприємців: «Треба допомагати своїй державі хоча б незначними вчинками, якщо здатний на це. Коли кожен почне робити, а не лише критикувати, вся громада розвиватиметься і економічно, і духовно».

ремонт дороги Володимирець-Антонівка
 
ремонт дороги Володимирець-Антонівка
 
ремонт дороги Володимирець-Антонівка
 
ремонт дороги Володимирець-Антонівка
Олена ВАСИЛЬЄВА  
 

Коментарі   

 
+9 # fcolimp 02.10.2013, 11:10
Підприємці і так сплачують податки!!! І що це за бюджет району, коли одну дорогу в районі поремонтувати не можуть!!!
Відповісти
 
 
-12 # Гість 02.10.2013, 11:50
по-перше, бюджет району також задіяний - райавтодор живе і діє за держ.кошти. по-друге, радійте, що наші дороги навіть не увійшли до десятки гірших по Україні. отже, не все так в районі погано
Відповісти
 
 
+3 # Володимир Тихий 09.10.2013, 23:46
Ну так власне підприємці виступили ініціаторами. У районі не лише одна дорога. Ремонтують їх по мірі можливості. Хоча проблема поганих доріг є у нашому районі, області, країні. Всі ми про це знаємо і знали. І виникла воні не раптом, а прогресує і вже давно. А у нас окрім доріг є ще й соціальні обєкти, в які також вкладаються кошти. За останні роки робляться ремонти у школах, ФАПах, але ж ніхто цього не згадає. Всі хочуть, чим більше і відразу. То допоможіть, не "проходьте повз".
Відповісти
 
 
-4 # Гість 02.10.2013, 11:53
ну а по-третє, слова одного з підприємців, якими закінчилась стаття, скоріше за все, не про таких сказана, як ви.
дійсно, коли кожен живе за принципом "моя хата скраю, я нічого не знаю", то про який добробут держави можна говорити? хочете процвітання для району - беріть в його розвитку участь!
Відповісти
 
 
+23 # Siegfried 02.10.2013, 12:44
Так шкода що Євро2012 не проходило у Володимирецьком у районі.
Відповісти
 
 
+14 # fcolimp 02.10.2013, 13:56
Якщо райавтодор діє, то що поремонтовано з початку 2013 року крім траси Кузнецовськ-Вол одимирець??? І То при в'їзді у Володимирець не доїзджаючи до заправки ями залатали десь близько місяця назад, а скільки ж там колесь порвалось і дисків погнулось!!!
Відповісти
 
 
+10 # Гість 02.10.2013, 17:29
на перехресті біля податкової залатали 2 чи 3 дні і знову роздовбали :-|
Відповісти
 
 
+15 # Made in UA 02.10.2013, 16:17
Я думаю всі погодяться з тим, що якби гроші влада не розкрадала, були б у нас дороги, як зеркала
Відповісти
 
 
+10 # Гість 02.10.2013, 22:28
Правду каже Made in UA ... "Ситал " розвалили...Мол окозавод продали і багато інших підприємств іде з молотка..очисні споруди завмерли..років з пять мабуть стоять..а усе біжить по річках...ліси перекопуються.. куди єкологія дивиться???...м абуть з нашою владою в одну сторону...ВИГІД НО !!!!!
Відповісти
 
 
+1 # Володимир Тихий 09.10.2013, 23:54
а де власне пропадає громада? є можливості для співпраці. спілкуватися складно, легше хаяти. ох які ж вони не добрі))))
Відповісти
 
 
+2 # xosяin 24.10.2013, 12:09
Думаєте, в "єкологів" стільки прав, що пішли та й за день закрили бурштинові клондайки? Та вони без направлення прокуратури навіть чхнути не можуть! А в прокуратуру тра, щоб було звернення громадян, потім розгляд зверенення, потім перевірка фактів, потім вимога до екологічної інспекції про перевірку. Словом, десь через місяців два є направлення, але вже нема куди йти і щось перевіряти. Отакі у нас закони. Європейські!
Відповісти
 
 
+11 # Гість 03.10.2013, 09:01
В районі свої кар*єри, каменедробильні цехи, а був же й асфальтний завод. Щоб так опуститися до рівня жебраків!... Айяяй! Комуняки будували, комуняки самі ж і розікрали все. А податки справді сплачують не маленькі, а бюджет бідненький. Куди все дівається? Пора заржавілій Аврорі знову вистрелити!
Відповісти
 
 
0 # Володимир Тихий 10.10.2013, 00:05
о в мережі знайшлося декілька цікавих анекдотів)

Как отразилась Октябрьская революция на дорогах Сибири?
- До революции 1917 года в Сибирь дорог было очень мало, а оттуда много. После Октябрьской революции - наоборот.

Революция свершилась. Большевик восторженно убеждает свою мать:
— Ну, теперь у нас всего вдоволь будет: и еды, и товаров! И за границу пускать будут!..
Мать радуется в ответ:
— Ну совсем как при царе!

М-да процес закономірний. На інші шляхи ні бажання, ні фантазії)
Відповісти
 
 
+9 # Гість 03.10.2013, 09:18
А в газеті писали що в жовтні місяці поточного року буде оголошено тендер на ремонт дороги Володимирець - Антонівка. Чи то прост трендер?Можливо ніхто не знає,але і дорога Антонівка - Городець теж потребує ремонту,а також дорога на Бишляк і на Степангород,і на Озеро,і на Заболоття і на Озерці і на ...А наші підприємці податків не сплачують по тій простій причині,що ми заходячи в магазини наших благодійників відразу платимо 20 відсотків вартості товару які закладено в ціну цих товарів (в хліб,цукор,боро шно та ін.),а вони тільки перераховують ці кошти до бюджету,ну якщо не приховають під фіктивною тідприємницькою діяльністю.А в ініциатівну групу по координаціі можна включити тільки Бортника А.Всіх інших членів діяльність на виду, це розвалені підприємства та захмарні ціни.Цікаво а скільки в гривнях,а не в відсотках положать на дорогу Сиротюк,Новак та Яковецьки?
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 14.10.2013, 11:54
Тендер відбувся 3 жовтня, але, за словами в. о. філії "Володимирецьра йавтодор" Андрія Новака, переможці поки що не відомі. Будем знати -- поінформуєм :)
Відповісти
 
 
+10 # Гість 03.10.2013, 10:05
Не понял,это ремонт дороги,или ямочный ремонт на дороге?Автор уточните.
Відповісти
 
 
+10 # Гість 03.10.2013, 12:53
з фото видно, який саме ремонт відбувається. пройдуть дощі і зійде сніг - буде навесні вдвічі гірше.
На дорозі спускаючись від смітника Володимирця почала провалюватись труба, її засипали якимось шлаком, або ж затверділими залишками асфальту...
(та чи надовго це)???
Відповісти
 
 
+5 # Гість 03.10.2013, 18:41
Там же під дорожним покриттям провалилася водопротічна труба. Засипали, перекрили прохід води, тої, що витікає струмочком з урочища КРИНИЧКА. Покищо не велика загата. Але уявляю, що буде, коли підуть весняні води.
Відповісти
 
 
-14 # Гість 03.10.2013, 14:21
делать добро дуракам - все равно что лить воду в море.
Мигель Сервантес
Відповісти
 
 
+7 # Гість 04.10.2013, 08:20
Сам ти [ЦЕНЗУРА]!
Відповісти
 
 
+3 # Гість 04.10.2013, 11:35
У тебе самого трисемія 21 хромосоми,шанов ний [ЦЕНЗУРА] Серантес.Яка може бути цензура коли один всіх називає дураками і це пропускають,а його не можна назвати [ЦЕНЗУРА]ком.
Відповісти
 
 
0 # Administrator 04.10.2013, 11:45
Шановні користувачі.
Прохання висловлюватись коректно і не переходити на особистості.
Майте повагу один до одного.

Дякую за розуміння.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 05.10.2013, 17:31
краще залатали б біля мандарину,ями по 25 сантиметрів в глубину,і заставити тих що робили отоплення в першу школу в цетрі щоб назад позаложували асфальт!!на що той Ткачук дивиться!!!нащо такий голова адміністрації!!
Відповісти