Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВолодимиреччину планують розділити між двома районами

Володимиреччину планують розділити між двома районами

( 0 Votes )

 

Згідно проекту нового територіального поділу Володимирецького району не буде. Його поділять між  Дубровицьким та Сарненським.

На круглому столі «Реформування субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою України: можливі та оптимальні варіанти», який відбувся 5 березня  в Мінрегіоні, запропонували роз’єднати Володимиреччину.

Проект територіального поділу Рівненщини розглядали з ініціативи Центру політико-правових реформ. У підготовлених пропозиціях доволі суперечливо виглядає майбутня доля Володимирецького району.

Пропонується частину Володимиреччини та Вараш віднести до Дубровицького району, а Рафалівську та Городецьку (скоріш за все, мали на увазі Кричильську) ОТГ приєднати до Сарненського району.

В Дубровицький район має увійти 11 громад з центром у Дубровиці; кількість населення – майже 180 тисяч осіб, площа – 3,27 тисяч км. кв.

 

 

Коментарі   

 
+4 # Гість 14.03.2020, 00:54
При нинішньому стані доріг поїздка до райцентру може зайняти кілька діб. Скоріш за все до Сарн приєднають Полицьку ОТГ і залишать район без щебеню.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 14.03.2020, 07:32
Вараш до дубровиці не піде, оскільки є містом обласного і стратегічного значення, а ткож економічно самодостатнє!
Відповісти
 
 
+9 # Гість 16.03.2020, 09:33
Ідіоти
Відповісти
 
 
+5 # Гість 16.03.2020, 20:22
Візьміть на замітку,
там де прописано, Рафалівська та Городецька ОТГ. На цьому місці немає м.Вараш його взагалі від'єднати від Вашого району тому що це зовсім окрема одиниця області. І вірно зробили. Тому що місто обласного та республікансько го значення має окремий статус. І нічого спільного з Володимирецьким р-м і тембільш з іншими районами не має.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 69 гостей на сайті