Сесія у Володимирці. Три рівні відповідальності чи безвідповідальності?

( 0 Votes )

22 лютого відбулась чергова позачергова сесія Володимирецької районної ради, на якій було розглянуто ряд питань.

Одне із ключових - кадрове, щодо оцінки діяльності керівників району на фоні останніх подій – та, на жаль, на виході - НУЛЬ: голові Володимирецької райдержадміністрації, як представнику президента в районі, було висловлено недовіру. Парадокс ситуації, полягає в тому, що і висловлену недовіру і заяву, яку він написав напередодні, має розглянути і підписати Янукович, який зараз у бігах.

Голові районної ради Ковеньку В.В. та його заступнику  Мастію М.В. депутати висловили довіру!?!?! Якщо до голови райради (Наша Україна), як кажуть, питання дискусійне, але щодо його заступника - представника партії регіонів, там не мало б бути вагань. Та для вирішення питання забракло двох голосів.

І тут наступає три рівні відповідальності, точніш безвідповідальності.

Перший – ОСОБИСТИЙ, явно запізнілий.

Голова обласної адміністрації, районних адміністрацій та депутати та посадовці від партії регіонів зараз «зорепадом» пишуть заяви.

Якщо б вони зробили це після 30 листопада, (побиття студентів) вони б це зробили із піднятою головою.

Зробивши це після 20 січня (перші вбивства, викрадення та побиття із арештами), могли піти із опущеною головою. Але замість того, під козирьок прийнявши наказ зверху, зганяли працівників освіти, медицини та адміністрації на черговий антимайдан.

Тепер, після 18 лютого, їхні заяви нікому не потрібні - це ГАНЬБА. А де оприлюдненні заяви із вибаченнями та проханням прощення за пролиту кров!? Ще трішки і вони будуть казати, що вони не причому, вони були із народом!!! Тому, якщо є «сміливість» написати заяву (це стоється посадовців, що залишаються при владі) і вийти із партії, яка дала тобі крісло, май сміливість піти і з посади (так роблять у Європі): сказав А, кажи Б!

Другий – ДЕПУТАТСЬКИЙ (лякливий).

Ви знаєте чому більшість депутатів не підтримали висловлення недовіри? Тому що такі самі. Кожен із них вже мінімум два рази міняв партію і готовий міняти ще, тільки щоб при посаді залишитися. Хоча на вигляд солідні мужчини, а насправді - люди без принципової позиції (прошу пробачення, якщо кого образив).

Накінець, третій - СУСПІЛЬНИЙ, без коментарів.

Частина відповідальності лежить і на кожному із нас. Були ж ті, хто голосував за партію регіонів (за Сороку М.), були навіть і ті, хто за це брав гроші, були !!! Були і ті, хто боячись за свою посаду, їхали до Києва на підтримку «ЗЕКА», і,   принижуючи свою гідність, брали  за це 150 - 200 гривень. Не соромно… . Це криваві гроші, які перед тим витягли із вашої кишені і розвели вас, як лохів.

Висновки. Влада сипеться, кидаючи партійні квитки, і вже шикується вступани у нові партії. Вступивши у Батьківщину, УДАР, будь-яку іншу прохідну партію, знову займуть свої рідні крісла.

І тут кожен громадянин проявить себе, хто він є, відповідальний чи безвідповідальний, за себе, за свою родину, за свою країну.

Якщо ті безвідповідальні, лякливі і безпринципні люди прийдуть знову до влади, на лайте їх, картайте себе.

Р.S. За кого ж голосувати? Це окрема тема, яка потребує спільної суспільної дискусії, в якій і народиться істина і нові принципово інші лідери.

Свящ. Михайло Льода, депутат Володимирецької районної ради.

 

У вас недостатньо прав для коментування.