Православний тигр

( 5 Votes )

Історія видумана, але, на жаль, сьогодні вона стає реальністю.

Жив один побожний монах, йому одного разу намісник монастиря дав доручення. Зміст останнього зводився до того, щоб терміново вирушити до іншого монастиря. Дорога до нього була небезпечна, але, отримавши благословення, із молитвою він сміливо рушив в дорогу.

В густих лісних хащах його перестрів тигр і вже готувався стрибнути на подорожнього, але той, упавши на коліна, почав ревно молитися, щоб Господь його захистив. Та тигра це не зупинило. Влучним стрибком він положив монаха, притиснувши його своїми лапами до землі.

Останній ще дужче почав благати, щоб Бог його почув, принаймі, щоб зробив так, щоб цей тигр став православним. І сталося чудо, але це не допомогло… тигр перехрестився і з’їв монаха.

Прикро мені це признавати, православному священнику, але те, що відбувається у нас на сході України та в Криму із вторгненям «православного сусіда», в час Великого посту (і чомусь мені здається, їх не зупинить ні Страсний тиждень, ні Христове Воскресіння), робить цю вигадану та саркастичну історію жахливою реальністю.

свящ. Михайло Льода

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити