7-го квітня, у свято Благовіщення, коли( за народними прикметами) навіть пташки гнізда не в’ють, на гаревому полі колишнього районного учкомбінату фінішувала зимово – весняна першість Володимиреччини з футболу.
Переможець цих змагань став відомий ще напередодні – це райцентрівський МФК, а основна інтрига заключного ігрового дня полягала у розподілі призових місць, на які претендували Зелене та Каноничі, а за певного перебігу подій – і Ветерани.
За тур до завершення передсезонного футбольного турніру на полі колишнього районного учкомбінату визначився переможець цих змагань. Перемігши у трьох матчах поспіль, турнір виграв райцентрівський МФК.
В останній день березня першими на гареве поле вийшли ветерани Володимиреччини та Половлі. Ветерани з райцентру нарешті зібрали більш-менш оптимальний склад і показали доволі осмислений і комбінаційний футбол, на відміну від суперника.
Нинішня зима мало того, що відібрала у весни майже місяць календарного часу, так до того ще й стала причиною затримки виходу футбольних баталій з-під дахів спортивних залів на свіже повітря.
Саме погодні сюрпризи вплинули на перенос початку футбольних турнірів у Володимирці (мали починати 18-го березня) та у Вараші, де мали стартувати ще 10-го числа.
Наша землячка – кращий атакуючий гравець волейболу в області
Кажуть, кожен має свої таланти, комусь вдається їх відкрити, а хтось продовжує шукати себе впродовж усього життя. Комусь до вподоби годинами виводити пензлем, а хтось з радістю на зорі прокидається готувати кулінарні шедеври.
В неділю 11 березня у Володимирецький районний колегіум та ЗОШ №1 приймали чемпіонат району з волейболу.
З девяти раніше заявлених колективів участь у змаганнях взяли лише шість: Володимирець(селищна рада), Цепцевичі, Кідри, Полиці, ВПУ-29 та команда "Центр" Володимирець.