Авторизація

HomeСпортФутболЧемпіонат області. І ЛігаЧемпіонат області з футболу: календар матчів

Чемпіонат області з футболу: календар матчів

( 0 Votes )

Чемпіонат Рівненської області з футболу 2013. Перша ліга, перше коло

Учасники змагань

"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ), "Сокіл" (Радивилів), "Автоленд" (Здолбунів), ФК "Малинськ" (Малинськ), "Маяк" (Сарни), "Гоща-АМАКО" (Гоща), "ОДЕК" (Оржів), "Енергія" (Володимирець) "Случ" (Березне) "РОКО-Зоря" (Зоря) "Сокіл" (Рівне)

 

Дата

Час

1 тур

28 квітня

16:00

Случ

1 : 0

ОДЕК

28 квітня

16:00

Сокіл (Рад)

2 : 1

Маяк

27 квітня

16:00

ФК "Малинськ"

2 : 1

Сокіл (Рів)

28 квітня

16:00

Ізотоп-РАЕС

4 : 2

Енергія

28 квітня

16:00

Гоща-АМАКО

3 : 0

РОКО-Зоря

 

 

2 тур

1 травня

16:00

Случ

2 : 1

Сокіл (Рад)

?

??:??

ОДЕК

? : ?

ФК "Малинськ"

1 травня

17:00

Сокіл (Рів)

1 : 2

Гоща-АМАКО

2 травня

16:00

Автоленд

0 : 1

Ізотоп-РАЕС

2 травня

16:00

РОКО-Зоря

2 : 4

Енергія

 

 

3 тур

11 травня

15:00

Енергія

1 : 3

Автоленд

11 травня

17:00

Ізотоп-РАЕС

3 : 2

Маяк

11 травня

16:00

Гоща-АМАКО

0 : 0

ОДЕК

11 травня

16:00

ФК "Малинськ"

2 : 1

Сокіл (Рад)

11 травня

16:00

РОКО-Зоря

2 : 2

Сокіл (Рів)

 

 

4 тур

18 травня

16:00

Енергія

 

Сокіл (Рів)

19 травня

16:00

Сокіл (Рад)

 

Гоща-АМАКО

18 травня

16:00

Случ

 

Ізотоп-РАЕС

18 травня

16:00

Автоленд

 

Маяк

19 травня

16:00

ОДЕК

 

РОКО-Зоря

 

 

5 тур

26 травня

16:00

Маяк

 

Енергія

26 травня

16:00

Сокіл (Рів)

 

ОДЕК

25 травня

16:00

Автоленд

 

Случ

26 травня

16:00

Ізотоп-РАЕС

 

ФК "Малинськ"

25 травня

16:00

Сокіл (Рад)

 

РОКО-Зоря

 

 

6 тур

02 червня

16:00

Енергія

 

ОДЕК

02 червня

16:00

Гоща-АМАКО

 

Ізотоп-РАЕС

01 червня

17:00

ФК "Малинськ"

 

Автоленд

02 червня

16:00

Сокіл (Рад)

 

Сокіл (Рів)

01 червня

16:00

Случ

 

Маяк

Дата

Час

7 тур

08 червня

16:00

Случ

 

Енергія

09 червня

16:00

ОДЕК

 

Сокіл (Рад)

09 червня

16:00

Маяк

 

ФК "Малинськ"

09 червня

16:00

Автоленд

 

Гоща-АМАКО

09 червня

16:00

РОКО-Зоря

 

Ізотоп-РАЕС

 

 

8 тур

16 червня

16:00

Енергія

 

Сокіл (Рад)

16 червня

16:00

Ізотоп-РАЕС

 

Сокіл (Рів)

16 червня

16:00

Гоща-АМАКО

 

Маяк

15 червня

16:00

ФК "Малинськ"

 

Случ

15 червня

16:00

РОКО-Зоря

 

Автоленд

 

 

9 тур

22 червня

16:00

ФК "Малинськ"

 

Енергія

22 червня

16:00

Случ

 

Гоща-АМАКО

23 червня

16:00

ОДЕК

 

Ізотоп-РАЕС

22 червня

17:00

Автоленд

 

Сокіл (Рів)

23 червня

16:00

Маяк

 

РОКО-Зоря

 

 

10 тур

29 червня

16:00

Сокіл (Рів)

 

Маяк

30 червня

16:00

Автоленд

 

ОДЕК

30 червня

16:00

Ізотоп-РАЕС

 

Сокіл (Рад)

30 червня

16:00

Гоща-АМАКО

 

ФК "Малинськ"

29 червня

16:00

РОКО-Зоря

 

Случ

 

 

11 тур

07 липня

16:00

Гоща-АМАКО

 

Енергія

07 липня

16:00

Сокіл (Рад)

 

Автоленд

06 липня

16:00

Случ

 

Сокіл (Рів)

07 липня

16:00

ОДЕК

 

Маяк

06 липня

17:00

ФК "Малинськ"

 

РОКО-Зоря

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 139 гостей на сайті