( 0 Votes )

«Енергія» (Володимирець) - «Авангард» (Рівне) – 3:3

Енергія: Андрєєв – Савчук, Китун, Єфімчук, Дацюк – Жданюк, Собчук, Ярута, Кусік – Брикса, Новицький (к).

На заміну виходили: Р.Федіна, Мороченець, Хондока. Тренери: І.О. Ярута, І.В. Волчецький.

На радість футбольним вболівальникам футбольне свято завітало до нашого Володимирця дві неділі поспіль: нагадаємо, що в ту неділю «Енергія», яка зараз переживає скрутне фінансове становище, приймала першолігового новачка СК «Волинь» (Здолбунів), рахунок гри після першого тайму для енергетиків нічого хорошого не віщував 1:2 на користь гостей. Але у другому команда показала характер, забивши ще чотири голи на всі смаки, радості вболівальників не було меж, адже такої результативності у Володимирці давно не було.

За схожим сценарієм розгорталася гра і цієї неділі, але в цій грі господарі не віддавали ініціативи гостям, а вже з перших хвилин матчу почали, розривати захисні редути Рівненського ФСК «Авангард-2010». Та не дивно, адже після двох матчевої дискваліфікації в складі команди з’явився Віталій Брикса, якому ж на початку даної зустрічі було вручено символічну футболку з 17 номером (дата народження донечки Марти), може саме тому хлопці на піднесенні, не відчуваючи поля під ногами, настирливо загрожували воротам суперника…

Та атаки не закінчувалися взяттям воріт, то з кількох метрів Олександр Ярута не зумів ввігнати шкіряного в сітку, то Брикса, Дацюк, Новицький з забивних позицій ціляли чи то в молоко, чи в кіпера рівнян. Які, варто сказати, теж не відсиджувалися у захисті а раз по раз, користаючись тим, що Дацюк не завжди встигав повернутися в захист, загрожували володінням Андрєєва. З усіх своїх атак гості зуміли вижати максимум, а саме з п’яти ударів по воротах три досягли цілі. А наші хлопці, знітившись, почали отримувати необов’язкові картки: так вже на 42 хвилині Брикса, отримавши друге попередження, відправився у роздягальню, також карточки отримали Ярута та Єфімчук (ці карточки стали четвертими і наступну гру вони також пропускатимуть). Тож статистика після першого тайму була вкрай невдалою, мінус три по забитих м’ячах і одного гравця…

Другий тайм почали веселіше, відступати не було куди. Та фірмові передачі на Сергія Жданюка ніяк не проходили, а як і проходили, то захисники чи з допомогою фолу, чи просто вибивши м’яч подалі нейтралізували загрозу. До 83 хвилини Жданюк тільки один раз зумів пройти захист гостей, завдавши прицільний удар, м’яч відлетів до Кусіка, який впевнено розібрався з кіпером рівнян. Цей гол став переломним у ході матчу, гравці зуміли зняти «прокляття гостьових воріт» і вже через кілька хвилин Кусік заробляє пенальті, який реалізовує Жданюк. А за 2 хвилини до фінального свистка «Шева» б’є по воротах, і лише рука суперника перешкоджає польоту м’яча у бік воріт. Вердикт арбітра прогнозований ─ ще один пенальті, який знову ж сам Сергій і реалізовує.

Не встигли гості розвести м’яч, як енергетики знову понеслись в атаку, і тільки грубий фол захисника рівнян зумів зупинити нашого кращого голеадора. Жданюку ледь ніг не відірвали, за нього побіг заступатися Василь Новицький: між гравцями зав’язалася бійка, в результаті якої Новицького вилучили, як зачинщика бійки, а гравця гостей нагородили тільки "гірчичником". Рахунок матчу залишився незмінним ─ 3:3. Бойова нічия, яка додала до нашого активу один заліковий пункт, але водночас відібрала чотирьох гравців основи на наступний матч проти «РОКО-Зорі»...

Олександр ГРЕБЕНЬ, голова РО ВФСТ «Колос».