HomeСпортФутболЧемпіонат області. І ЛігаЗабагато причин для поразки

«РОКО-Зоря» - «Енергія» (Володимирець) – 3:0

Енергія: Андрєєв – Дячук, Китун, Дацюк, Ткачук – Жданюк (к), Собчук, Мороченець, Р.Федіна, Кусік – О.Федіна. На заміну виходили: Хондока. Тренери: І.О. Ярута, І.В. Волчецький.

Вперше за останні роки районна збірна відправилася на гру проти команди «РОКО-Зоря» в с. Зоря (Рівненський район) одним автобусом з юнаками. Юнакам потрібно виїжджати на три години раніше, тож збір був оголошений на 9.30.

Отож збившись, як оселедці в бочці, в автобусі, вирушили ми в далекий путь. Дорослі, які вже мають не один далекий виїзд, підготувались більш професійно: взяли з собою і подушки, і «тор мозки»… Настрій поїздки псувала ще й погода.

Та в Зорю ми таки приїхали. На місцевому стадіоні якраз тренувалися дітки 2004-2005 р.н.

За традицією розпочали юнаки, які каменя на камені не залишили від місцевих однолітків і перемогли з рахунком 2:9 (відзначилися по одному разу В. Ловин, В. Волочнюк, М.Булда та шість м’ячів на рахунку А. Яйчені).

А тепер перейдемо безпосередньо до гри основних складів. Як ви вже знаєте, в основі були серйозні втрати: цю гру пропускали Єфімчук, Ярута, Брикса та Новицький (Василь, скоріш за все, пропускатиме ще три гри). Втім, ці дискваліфікації давали шанс хлопцям, які гріли лаву запасних, проявити себе, довести тренерам, що вони гідні місця в основі. Не розумію: чому команда так розпочала гру? Чи то фінансова скрута, чи то брак ігрової практики, або й взагалі звичка сидіти на заміні і без зайвих зусиль отримувати те ж, що й основа, чи, може, недооцінка суперника… Мабуть, усі причини, разом узяті.

Господарі розпочали з гострих атак, і їх активність в першому таймі увінчалися успіхом. Вже до 19 хвилині матчу господарі, скориставшись помилками захисників та невпевненістю кіпера «Енергії», двічі вразили ворота наших хлопців. У першому таймі, крім вилучення Дацюка (який отримав необов’язкову  жовту карту за грубий підкат в центрі поля, а потім одразу ж за розмови з арбітром отримав другу і відправився в роздягальню), більше нічого не було.

У перерві тренери взялися виховувати футболістів. Ярута з Волчецьким зробили це показово, на очах у всіх, можливо, думали, що ті, засоромившись, швидше оговтаються та покажуть свою гру. Та настанови тренерів не подіяли: хлопців немов хтось підмінив. Не було вогню в очах, і суперники могли забити ще чотири-п’ять м’ячів: команду рятували лише стійки воріт і воротар. Але господарі все ж змогли забити третій м’яч з подачі кутового.

Що ж до «Енергії», то команда за всю гру нанесла три удари в отвір воріт, отримала червону картку та чотири жовтих. Ось такий вояж…

Олександр ГРЕБЕНЬ, голова РО ВФСТ «Колос».