Напередодні Дня Конституції на площі у райцентрі встановили бетонні клумби, які частково перекрили рух транспортних засобів по вулиці Поштовій. Зробили це для того, аби люди мали можливість безпечно ходити по площі.
Водночас, це мало би стати перешкодою для місцевих і не місцевих стрітрейсерів, які люблять розігнатися від парку і гнати наввипередки вулицею Поштовою аж до магазину «М'яско».
Вона пережила німецьке рабство, війну і Союз, а тепер, будучи пенсіонеркою, дасть фору будь-кому з нас. При цьому служить вона наочним, яскравим прикладом для всіх. Адже вона не просто жвава та енергійна бабця.
У свої неповні 93 роки вона… активний волонтер! Уже скільки років допомагає солдатам в зоні АТО.
З Оксаною Підвишенною із Суховолі ми знайомі ще з шкільних років, оскільки навчалися в одному навчальному закладі – Володимирецькому районному колегіумі. Пам'ятаю, вона була вихованою, усміхненою дівчинкою з гарним голосом, активно брала участь у конкурсах, часто виступала на шкільній сцені.
Стосунки людини з твариною і зворушливі, і досить драматичні. Почуваючись володарем світу, людина поставила тварину на грань виживання і вона ж… оберігає її: створює природні заповідники, розвиває ветеринарну медицину, одомашнює представників дикого світу. Усе ж, трапляється й так, що вчорашній улюбленець стає «зайвим». Він не радує, а вже дратує домочадців. Недавня любов змінюється такою ж немилістю. І нещасна тварина стає приблудною. Втративши людську прихильність, вона й далі тримається людей і сподівається переміни на добро, хоча життя у повному смислі слова стало собачим…
П’ятничний базар у Володимирці – то справа справді стихійна. Щоп’ятниці тут можна не лише продати свиню і купити курчат. Тут можна смачно врізатись у автівку або ж навіть потрапити їй під колеса, якщо зазіваєшся. Бо життя з ранку до обіду тут так кипить, що не кожен житель мегаполісу здатен позмагатись у мобільності із відвідувачами базару.