Ревнощі, побої, пожежі, сльози і знову примирення…
Ця трагедія – ситуацію лише так і можна охарактеризувати – сталася в Берестівці. Не можна вказати точну дату і час, адже багато фактів накопичувалось і передувало тому, чим все НЕ завершилося 9 вересня. Спробуємо хоч трохи у її причинах розібратись.
Ніхто не стане заперечувати, що в розвитку освіти, зокрема й у масштабах нашого району, є моменти, однаково важливі для вчителів, учнів та їхніх батьків. Важливі вони і для органів влади, і влада має бути зацікавленою, щоб громадськість була обізнана з реальним станом справ у місцевих школах і в системі освіти загалом.
Менше стає домислів і вигадок. Саме тому з низкою освітніх питань ми звернулися до керівника району, голови Володимирецької райдержадміністрації В.І. ХОРУЖОГО.
Поки у сусідньому Вараші у владних кабінетах знову зміна погоди, у складі районних обранців все стабільно. Кожен працює, як вміє, як дозволяють повноваження та особисте розуміння того, як має працювати народний обранець.
Добре чи погано – судити тим, хто довіряв своєму представнику громади, обираючи його обдумано чи ігноруючи своє гарантоване право.
Минув рівно рік, відколи житель Володимирця Андрій Босик (сам родом з Новаків) підписав контракт та став військовослужбовцем ЗСУ.
Нині він перебуває у зоні АТО на Луганщині – на захисті суверенітету рідної країни та спокою своїх рідних тут, у райцентрі, куди віднедавна переїхали з Хиноч. За час служби вже має подяки від командира роти, командира батальйону та навіть від Міністра оборони – за відмінну службу та сумлінне виконання військового обов’язку.
Ще навесні 2014 року Уряд схвалив Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Нові об’єднані громади, як обіцяють автори реформи, матимуть міжбюджетні відносини з державним бюджетом (як нині існуючі обласні центри та міста обласного значення).
У ході такого реформування був розроблений перспективний план формування громад. Таким чином, на території нашого району має бути 5 об'єднаних територіальних громад (далі ОТГ – ред.): Володимирецька, Рафалівська, Більськовільська, Воронківська та Городецька.