З 26 червня у Рівненській області відновлюється робота приміського, міжміського та внутрішньообласного транспорту. Водночас, на час дії карантину перевезення має здійснюватися в межах 50 відсотків кількості місць для сидіння у транспорті.
Дане рішення прийняла обласна комісія ТЕБ і НС в Рівненській області.
24 червня представники Держпродспоживслужби разом із працівниками поліції перевіряли, чи дотримуються карантинних заходів заклади торгівлі та громадського харчування в Антонівці, Городці, Полицях та Рафалівці.
Члени комісії не лише інспектували приміщення магазинів та кафе, але й перевіряли обізнаність працівників. Ті, хто з різних причин знехтував карантинними обмеженнями, отримали відповідні рекомендації та роз’яснення.
В області визначені три центри для проведення ІФА-діагностики – Сарненська ЦРЛ, Дубенський міський пологовий будинок та Володимирецька ЦРЛ.
А також Рівненський обласний лабораторний центр, Центр громадського здоров‘я та діагностичний центр.
Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує
Станом на ранок 24 червня на Рівненщині зафіксовано 40 нових випадків захворювання на COVID-19.
У рамках президентської програми «Велике будівництво» на території району сьогодні реалізують три значимі інфраструктурні проекти – будівництво школи в селі Озерці і дороги між селами Красносілля та Сопачів, а також реконструкція приймального відділення Володимирецької ЦРЛ.