HomeНовини

Відсьогодні відновили пасажирські перевезення, але з обмеженнями

( 0 Votes )

З 26 червня у Рівненській області відновлюється робота приміського, міжміського та внутрішньообласного транспорту. Водночас, на час дії карантину перевезення має здійснюватися в межах 50 відсотків кількості місць для сидіння у транспорті.

Дане рішення прийняла обласна комісія ТЕБ і НС в Рівненській області.

 

На Володимиреччині перевіряють дотримання закладами торгівлі карантинних заходів

( 0 Votes )

24 червня представники Держпродспоживслужби разом із працівниками поліції перевіряли, чи дотримуються карантинних заходів заклади торгівлі та громадського харчування в Антонівці, Городці, Полицях та Рафалівці. 

Члени комісії не лише інспектували приміщення магазинів та кафе, але й перевіряли обізнаність працівників. Ті, хто з різних причин знехтував карантинними обмеженнями, отримали відповідні рекомендації та роз’яснення.

 

ІФА-тест можна зробити у Володимирецькій ЦРЛ

( 0 Votes )

В області визначені три центри для проведення ІФА-діагностики – Сарненська ЦРЛ, Дубенський міський пологовий будинок та Володимирецька ЦРЛ. 

А також Рівненський обласний лабораторний центр, Центр громадського здоров‘я та діагностичний центр.

 

Виявлено дев’ять нових випадків захворюювання на коронавірус у Володимирці та районі

( 0 Votes )

Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує

Станом на ранок 24 червня на Рівненщині зафіксовано 40 нових випадків захворювання на COVID-19.

 

На Володимиреччині триває "Велике будівництво"

( 0 Votes )

 

У рамках президентської програми «Велике будівництво» на території району сьогодні реалізують три значимі інфраструктурні проекти – будівництво школи в селі Озерці і дороги між селами Красносілля та Сопачів, а також реконструкція приймального відділення Володимирецької ЦРЛ.

 

Сторінка 12 з 739