Третього червня п’ята річниця загибелі учасника бойових дій Володимира Шеляга з Хиноч. Мобілізований на фронт в лютому 2015 року, служив у складі 79 ОМБр розвідником.
Загинув у бою внаслідок артобстрілу позицій сепаратистами від поранень, несумісних з життям, прикриваючи товаришів. З того часу минуло п’ять років.
До поліції вчора, другого червня, об 11:15 повідомили медики, що у будинку села Балаховичі чоловік у стані алкогольного сп’яніння ножем наніс тілесні ушкодження дружині.
Слідчо-оперативна група встановила, що конфлікт між подружжям виник з приводу ведення господарства. Під час сварки 58-річний чоловік кухонним ножем наніс один удар в черевну порожнину 57-річній дружині. Після скоєного втік, однак поліцейські розшукали його на одній із вулиць села.
Завтра, 2 червня, засідатиме обласна комісія ТЕБ та НС. Вона розглядатиме питання, в яких районах можна посилити, а в яких послабити карантин.
Адже динаміка на Рівненщині різна.