HomeНовиниДСНС повідомляє

МНС повідомляє

Пожежі на дачах біля Кузнецовська

( 0 Votes )

З початку 2014 року на території Володимирецького району зареєстровано 14 пожеж, проти 8 за аналогічний період 2013 року, що на 75% більше. Збитки складають близько 110 тис. грн. Вогнем з початку року знищив або пошкодив 5 житлових будинків, 9 господарських та допоміжних будівлі. В середньому цьогоріч щотижня траплялося 2 пожежі.

 

Ще одна загибель на пожежі (+фото)

( 0 Votes )

20 січня о 11:13 до Служби порятунку за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу в селі Великі Цепцевичі. За вказаною адресою негайно було направлено місцеву пожежну охорону с.В.Цепцевичі. Прибувши до місця виклику, з’ясувалося, що пожежа виникла в одній із кімнат житлового будинку, де на той час всі приміщення вже були заповнені їдким димом. Місцеві пожежники спрацювали оперативно, та швидко ліквідували загоряння, чим власне і врятувати будинок. Вогонь встиг знищити лише ліжко. Проте без жертв не обійшлося. На місці пожежі виявлено труп власника помешкання, 66-річного пенсіонера.

 

За минулий рік на Володимиреччині в пожежах загинуло 8 осіб

( 0 Votes )

Упродовж 2013 року у Володимирецькому районі виникло 75 пожеж, що на 20,2% менше ніж за 2012 рік (94 пожежі). Тобто в середньому кожні 5 днів в районі виникала пожежа. Вогнем за 2013 рік знищено або пошкоджено 23 житлові будинки, 39 господарських та допоміжних будівель. Збитки від пожеж становлять майже 1 млн. грн, що на 8,3% менше, ніж в 2012 році (1 млн. 91 тис. грн.).

 

У Володимирецькому районі перша пожежа і перша загибель

( 0 Votes )

6 січня о 9:35 до Служби порятунку за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу в смт.Володимирець. За вказаною адресою негайно було направлено черговий караул 16-ї державної пожежно-рятувальної частини. Прибувши до місця виклику, виявилося, що пожежа виникла житловому будинку, де на той час всі приміщення вже були заповнені їдким димом.

 

Два брати загинули внаслідок пожежі в Озері (+фото)

( 0 Votes )

24 грудня десь о 12 годині в с. Озеро у житловому будинку виявлено тіла двох чоловіків, 1953 та 1955 років народження, непрацюючих. На місце події було направлено слідчо-оперативну групу в складі працівників міліції та фахівців Держслужби з надзвичайних ситуацій. Було встановлено, що тіла знаходилися в різних кімнатах, а в будинку наявні 2 осередки пожежі розмірами 1 та 1,5 м.кв. Зі слів місцевих жителів загиблі зловживали спиртними напоями, та часто курили в ліжку, а напередодні один з них отримав пенсію.

 

Сторінка 46 з 61