6 вересня о 23:00 жителя села Нетреба, 1986 року народження, востаннє бачили біля річки Горинь. Там він розпивав спритні напої, і більше його не бачили. Є підозра, що він втонув. Ведеться розшук, будуть залучені водолази.
Про цей факт повідомили рятувальники.
06.08.2014 о 08 год. 00 хв. в озері поблизу с.Біле, Володимирецького району виявлено тіло місцевого жителя. Ним виявився 57-річний чоловік, який зник безвісти ще 3 серпня. Нагадаємо, що напередодні, після невдалих пошуків було прийняте рішення про залучення водолазів рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах з м.Рівне. На даний час тіло потерпілого доставлено на судмедекспертизу.
Як стало відомо трагедія сталася 5 серпня поблизу села Мульчиці у Володимирецькому районі.
Близько 18:00, 55-річна місцева жителька, стала жертвою стихії. Блискавка уразила жінку, коли вона випасала худобу на лугу біля річки Стир. Удар грозового розряду виявився для неї смертельним. Факт смерті було констатовано фельдшером сільського ФАПу.
26 липня з «Білого озера», що в с. Рудка до реанімаційного відділення СМСЧ №3 м. Кузнецовськ госпіталізовано 36-річного мешканця Волинської області із діагнозом «термічні опіки ІІ-ІІІ ст. ділянки шиї, грудей, нижніх та верхніх кінцівок, больовий синдром». Стан потерпілого тяжкий.
З початку купального сезону на Володимиреччині на воді вже загинуло 4 особи. Зокрема цими вихідними відразу було зареєстровано 2 випадки утоплення.
27 липня о 10 год. 00 хв. поблизу центрального пляжу реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС «Біле Озеро», що поблизу с. Рудка Володимирецького району відпочивальниками у воді було виявлено тіло 23-річного чоловіка, жителя м. Кузнецовська. Смерть швидше всього наступила внаслідок утоплення. На даний час всі подробиці події з’ясовуються.