З початку 2013 року у Володимирецькому районі зареєстровано 51 пожежу. За аналогічний період 2012 року виникло 69 пожеж. Це на 26% менше. Але викликає занепокоєння те, що за серпень місяць сталося 16 пожеж, це при тому, що середній показник за 7 місяців 2013 року становив лише 5 пожеж. Тобто в цьому місяці цей показник перевищено більш ніж втричі. І це при тому, що місяць ще не закінчився.
Шановні громадяни! Закликаємо Вас ознайомитися із правилами безпечної поведінки під час високих температур повітря, а також у разі виникнення пожеж в екосистемах – лісах, полях, торф'яниках. Уже кілька років поспіль з травня по жовтень в Україні оголошуються високий та надзвичайний рівні пожежної небезпеки. Це пов’язано із аномально високими температурними показниками та відсутністю ефективних опадів.
7 липня о 15:40 на ставку села Каноничі під час відпочинку втопився 27-річний мешканець села Новаки Володимирецького району.
Чоловік відпочивав на водоймі, плавав та пірнав у воду. Коли востаннє пірнувши і не випливши люди забили на сполох та побігли рятувати бідолаху. Його витягли на берег у тінь дерев та почали робити непрямий масаж серця, а хтось з присутніх відразу викликав «швидку». Медики приїхали швидко, але проведені реанімаційні заходи нажаль не допомогли. Чоловік вже не подавав ознак життя. Об 15:40 лікар констатував смерть.
За І-ше півріччя 2013 року у Володимирецькому районі виникло 32 пожежі, що вдвічі менше, ніж за аналогічний період 2012 року (64 пожежі). Збитки від пожеж становлять 340 700 грн, що на 281% менше, ніж у 2012 році (956 237 грн.). Та, не зважаючи на зусилля пожежно-рятувальної служби, не обійшлося без людських жертв. За вказаний період на пожежах загинула дві особи та одна отримала травми.
Давно вже пора перейти від звички лікуватися до звички бути здоровим. Психологія підтримки здоров'я і психологія лікування – це зовсім різні речі. Ті, хто хочуть лікуватися, ні про що не думають, поки не захворіють. Захворівши, починають шукати лікарів, медичні центри і вживати хімічні препарати. Люди, які хочуть бути здоровими, думають про своє здоров'я до того, як його втрачають, а захворівши, починають міняти свій спосіб життя, позбавлятися від шкідливих звичок і думати про своє харчування. Адже саме від харчування на 70-75% залежить наше здоров'я.