HomeНовиниДСНС повідомляє

МНС повідомляє

Кількість пожеж на Володимиречині за серпень зросла втричі

( 0 Votes )

З початку 2013 року у Володимирецькому районі зареєстровано 51 пожежу. За аналогічний період 2012 року виникло 69 пожеж. Це на 26% менше. Але викликає занепокоєння те, що за серпень місяць сталося 16 пожеж, це при тому, що середній показник за 7 місяців 2013 року становив лише 5 пожеж. Тобто в цьому місяці цей показник перевищено більш ніж втричі. І це при тому, що місяць ще не закінчився.

 

Будьте обережними у зв’язку зі спекою

( 0 Votes )

Шановні громадяни! Закликаємо Вас ознайомитися із правилами безпечної поведінки під час високих температур повітря, а також у разі виникнення пожеж в екосистемах – лісах, полях, торф'яниках. Уже кілька років поспіль з травня по жовтень в Україні оголошуються високий та надзвичайний рівні пожежної небезпеки. Це пов’язано із аномально високими температурними показниками та відсутністю ефективних опадів.

 

На ставку в Каноничах втопився молодий чоловік

( 0 Votes )

7 липня о 15:40 на ставку села Каноничі під час відпочинку втопився 27-річний мешканець села Новаки Володимирецького району.

Чоловік відпочивав на водоймі, плавав та пірнав у воду. Коли востаннє пірнувши і не випливши люди забили на сполох та побігли рятувати бідолаху. Його витягли на берег у тінь дерев та почали робити непрямий масаж серця, а хтось з присутніх відразу викликав «швидку». Медики приїхали швидко, але проведені реанімаційні заходи нажаль не допомогли. Чоловік вже не подавав ознак життя. Об 15:40 лікар констатував смерть.

 

У Володимирецькому районі кількість пожеж зменшилась удвічі

( 0 Votes )

За І-ше півріччя 2013 року у Володимирецькому районі виникло 32 пожежі, що вдвічі менше, ніж за аналогічний період 2012 року (64 пожежі). Збитки від пожеж становлять 340 700 грн, що на 281% менше, ніж у 2012 році (956 237 грн.). Та, не зважаючи на зусилля пожежно-рятувальної служби, не обійшлося без людських жертв. За вказаний період на пожежах загинула дві особи та одна отримала травми.

 

Запрошуємо у Школу правильного харчування!

( 0 Votes )

Давно вже пора перейти від звички лікуватися до звички бути здоровим. Психологія підтримки здоров'я і психологія лікування це зовсім різні речі. Ті, хто хочуть лікуватися, ні про що не думають, поки не захворіють. Захворівши, починають шукати лікарів, медичні центри і вживати хімічні препарати. Люди, які хочуть бути здоровими, думають про своє здоров'я до того, як його втрачають, а захворівши, починають міняти свій спосіб життя, позбавлятися від шкідливих звичок і думати про своє харчування. Адже саме від харчування на 70-75% залежить наше здоров'я.

 

Сторінка 50 з 61