HomeСпортМотобол

Мотобол

Вдалий старт володимирецьких мотокросменів (+фото)

( 0 Votes )

11 травня у Рівному відбулися обласні змагання з мотокросу серед учнівської молоді. У цих перегонах брали участь і спортсмени НВК з Володимирця, які у підсумку зайняли друге командне місце.

Лише брак нормальної техніки не дозволив  володимирчанам піднятися на першу сходинку, адже фізична підготовка у  наших хлопців була значно сильніша.

Віце-чемпіон із Володимирця (+фото)

( 3 Votes )

17 грудня в м. Києві в актовій залі Національного транспортного університету відбулося офіційне нагородження чемпіонів, призерів і володарів кубків чемпіонату України з технічних видів мотоспорту.

Запрошення на церемонію нагородження отримав і наш СТК «Полісся», де один із його членів, а саме 13-літній гонщик Віталій Шмига, за підсумками сезону став віце-чемпіоном чемпіонату України з кантрі-кросу у класі 85 см.3.

Володимирецький гонщик Віталій Шмига переміг на кантрі-кросі у Львові (+фото)

( 0 Votes )

11 вересня у місті Лева відбувся черговий етап змагань ФМСУ з кантрі-кросу, участь в якому брали представники СТК «Полісся» з Володимирця.

За підсумками заїздів у безкомпромісній боротьбі у класі 85 см3 перемогу здобув наш земляк Віталій ШМИГА, цим самим зробивши крок до чемпіонства (попереду ще 1, завершальний, етап з кантрі-кросу і 2 етапи з мотокросу).

Володимирецький гонщик на Закарпатті був четвертим

( 2 Votes )

21 серпня у місті Великий Березний Закарпатської області під егідою ФМСУ відбувся відкритий кубок західного регіону з мотокросу. Крім українських гонщиків у ньому брали участь спортсмени зі Словаччини. І в класі мотоциклів з двигуном  85 сантиметрів кубічних традиційно стартував наш земляк Віталій Шмига.

Разом із ним стартували згадані гонщики зі Словаччини. Тож, не вдаючись до подробиць, зупинимося на епізоді, який коштував Віталію третього місця – він міг його зайняти за результатами другого заїзду.

Віталій ШМИГА: На шляху до мрії (+фото)