Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіДопоможімо замерзлим лелекам на Кузнецовському сміттєзвалищі (фото)

Допоможімо замерзлим лелекам на Кузнецовському сміттєзвалищі (фото)

( 1 Vote )

 СПІЛЬНА АКЦІЯ САЙТУ POLISSYA.NET ТА 34400.NET 

Ще не встигли журналісти перевірити і опублікувати інформацію про замерзлих лелек у Ромейках, як до газети «Володимирецький вісник» знову звернулися небайдужі жителі району. 

Вони розповіли, що під Кузнецовськом на дирекційному полігоні твердих побутових відходів знайшли собі прихисток біля 30 змучених, замерзлих і ослаблих лелек. Там вони знаходять собі хоч якусь поживу. Але ослаблих птахів ганяють бродячі собаки, яких безліч на подібних сміттєзвалищах.

 Лелеки бояться людей, тож підгодувати їх майже неможливо. А зграї таких же голодних собак загрожують їхньому виживанню. Сьогодні, 28 березня, з десяток їх вже перебралися на сміттєзвалище комунгоспу.

Люди просили газетярів залучити до акції порятунку лелек орнітологів і разом організувати хоч якесь спостереження та захист для птахів – символів нашого краю.

Просимо небайдужих людей перевірити інформацію та повідомити члена орнітологічного товариства України у Володимирецькому районі Галину Арсентіївну Тєтєнєву за тел. 097-28-503-28.

Зібрану і узагальнену інформацію по перебуванню перелітних птахів буде передано в обласне управління охорони природи.

Спеціалісти цього управління мають прибути на місце на ранок 29 березня 2013 року.

Повідомлення такого змісту отримали сьогодні журналісти сайту 34400.net й одразу вирішили перевірити інформацію, відвідавши Кузнецовське сміттєзвалище. Побачене жахнуло: змучені і ослаблі лелеки й справді обрали собі за прихисток дирекційний полігон твердих побутових відходів

"Казали, що їх тут було більше 50-ти, але коли я вийшов на зміну, то побачив лише з двадцять. Спочатку вони вільно пересувались сміттєзвалищем, підходили до людей і ми їх підгодовували. А потім їх розігнали бродячі собаки - вочевидь, побачили в них "конкурентів". Тепер лелеки сидять на  дирекційному полігоні побутових відходів і сюди лише зрідка потикаються, адже тут на них полюють собаки. Їсти лелекам там нічого, тож гинуть від голоду", - розповідає працівник сміттєзвалища. 

 

Лелеки замерзають на Кузнецовському сміттєзвалищі!

Лелеки замерзають на Кузнецовському сміттєзвалищі!

Лелеки замерзають на Кузнецовському сміттєзвалищі!

Лелеки замерзають на Кузнецовському сміттєзвалищі!

 

Небайдужі жителі


Матеріали до теми:

 

Коментарі   

 
0 # Guest 29.03.2013, 10:13
це просто жах!!!Як нам допомогти цим бідним птахам? :-x :cry:
Відповісти
 
 
0 # Guest 01.04.2013, 22:42
За спостереженнями орнітологів, більшість лелек, що прилетіли, частково таки відкочували південніше. Проте та частина, що була надто знесилена, таки змушені були зостатися на Поліссі.. На жаль можливості допомогти всім немає, тому дуже в цьому розраховуємо на небайдужість населення. Для оцінки кількості лелек, що в нас залишилися, та для оперативного пошуку рішень просимо, за можливості, також повідомляти працівників Рівненського природного заповідника (03655 3-47-63; e-mail: ), а також повідомляти про допомогу лелекам та про загиблих птахів, що буде принагідно до оголошеного Регіонального року лелеки (http://rpz.org.ua/regionalnyy-rik-leleky.html)
Відповісти
 
 
0 # Guest 04.04.2013, 10:46
03.04.13р. прилетіло близько 200 птахів на дирекційний полігон відходів, кажуть що волонтери їх підгодовують. Можливо вони вже відчувають тепло.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 79 гостей на сайті