Чемпіонат Рівненської області з футболу 2013. Перша ліга, перше коло
Учасники змагань
"Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ), "Сокіл" (Радивилів), "Автоленд" (Здолбунів), ФК "Малинськ" (Малинськ), "Маяк" (Сарни), "Гоща-АМАКО" (Гоща), "ОДЕК" (Оржів), "Енергія" (Володимирець) "Случ" (Березне) "РОКО-Зоря" (Зоря) "Сокіл" (Рівне)
14 квітня у кузнецовському Центрі дозвілля «Лісова пісня» пройшов третій етап Відкритого Кубка району з шахів. Етап, як і минулого року, був присвячений святу гумору, але через погодні умови та карантин оргкомітету довелося перенести турнір на два тижні. Втім, це аж ніяк не відбилося на форматі проведення змагань: грали в «шахи Фішера» у сім турів, з контролем часу по 15 хвилин на партію кожному шахісту.
Саме так можна сказати про виступ дівчат з Полиць у волейбольному сезоні, що наближається до свого завершення. Нещодавно перемогу в першості області здобули дівчата 1999р.н., а на обласних сільських спортивних іграх Рівненщини серед жіночих команд нашістарші дівчататакож піднялися на найвищу сходинку і здобули кубок.
Учасники I Ліга:
1. МФК «Володимирець 2. «Стир» Заболоття 3. «Сокіл» Любахи 4. «Моноліт» Кузнецовськ 5. «Полісся» Полиці 6. «Горинь» В.Цепцевичі 7. «Стир» Сопачів 8. «Промінь» Каноничі 9. «Стир» В.Телковичі 10. ФК «Юність» Кідри 11. «Олімп» Жовкині 12. ФК «Рафалівка»
14 квітня, у похмурий недільний полудень у Володимирці, на колишньому мотобольному полі завершився традиційний весняний турнір на Кубок Володимирецької районної федерації футболу. Володарем почесного трофею знову стали номінальні господарі поля – володимирчани, які в заключному поєдинку змагань мінімально (1 : 0) здолали кузнецовський «Ізотоп – РАЕС».