3 березня у Городецькій школі пройшов 2 етап Відкритого Кубка району з шахів. Попри те, що шаховий етап став дебютним у Городці, на змагання приїхала рекордна кількість учасників за п’ятирічну історію проведення Кубка району. Видно, спрацювала всім відома творча та інтелектуальна аура цього славного села. Увага – це 52 шахісти! Не завжди обласний етап стільки збирає, до обласного рекорду залишилось «недалеко» - 72 учасники! Грали «Швейцарку» у 7 турів по 15 хвилин на партію кожному шахісту.
17 лютого в спортивному залі районного колегіуму відбувся обласний етап спортивної гри «Сімейні перегони». Право представляти районну делегацію в обласних змаганнях отримали призери районного етапу, спортивні сім’ї Бурди, Ярути та Полуйків. Окрім господарів, у змаганнях участь взяли команди Зарічнененського, Рокитнівського районів та м. Кузнецовська.
Чи продовжить своє існування районна команда з футболу «Енергія»? Чи отримають нагоду прихильники футболу насолодитись грою своїх улюбленців у цьому сезоні? Подібні питання останнім часом доводиться чути постійно.
Минулого тижня в п’ятницю 8 лютого в приміщенні нашої школи – Городецького НВК відбулося дійство, яке запам’ятається надовго для всіх присутніх, а саме – спортивні змагання між збірними команд вчителів і учнів школи.
Кожна команда складалася з 12 учасників: 6 гравців сильної і 6 - слабкої статі. Все почалося з організаційного моменту. Вболівальники чекали з нетерпінням старту змагань, щоб дізнатися склад команд. Ведуча заходу представила обидві команди, пояснила умови першого конкурсу і учасники почали змагатися.
10 лютого в спортивному залі районного колегіуму стартувала обласна спортивна гра «Сімейні перегони» сезону 2013 року. Для участі у змаганнях прибуло вісім спортивних родин з шести населених пунктів району. По дві сім’ї делегували на змагання Володимирець Ковальчуків і Бурдів, а Половлі Кравчуків та Бортників, з Довговолі участь взяли Сяські, з В.Цепцевич Ярути, з Дубівки Анчуки та постійні учасники даного проекту Полуйки з Суховолі.