HomeНаше життя

Наше життя

Як боротися з «бєзпрєдєлом» на вулицях Володимирця?

( 0 Votes )

12 січня 2016 року відбулася сесія районної ради, на якій мною було піднято питання про забезпечення правопорядку на території Володимирецького району і, в першу чергу, у районному центрі. Начальник Володимирецького ВП Кузнецовського ВП ГУНП в Рівненській області Валентин Ващук попросив дати час до наступної сесії для підготовки та організації заходів з висвітленням проблем для повного забезпечення правопорядку на території Володимирецького району.

 

Олізарка: джерело протистояння (+відео)

( 0 Votes )

У народі кажуть, що за воду не можна сваритися. Проте каменем спотикання для жителів кількох сіл стала саме вода із джерела-свердловини, що у селі Олізарка Лозківської сільської ради Володимирецького району. І все через те, що воду тут беруть всі, а довкілля впорядкувати нікому. Правда, тепер ніби зголосилися аж … дві громади. Причиною такого непорозуміння стало ніби-то намагання приватизації даної свердловини. Та все по порядку.

 

Харчування дітей: загроза нації? (соцопитування)

( 0 Votes )

Замість гарячих обідів школярі їдять чіпси і лимонади

У більшості шкіл району їдальні пустують. За словами начальника управління освіти Наталії Сакової, в окремих освітніх закладах на Володимиречині перестали харчувати у понеділок 15 лютого, в інших – 17 лютого. Тендери на місцевому рівні будуть проводитися після прийняття відповідної постанови Кабміну, але не раніше березня, а переможців тендерних змагань визначать ще через місяць-другий. Тобто через бюрократичні процедури чиновники знову позбавили дітей гарячого харчування.

 

Коли наведуть порядок на сміттєзвалищах Володимирця? (+фото)

( 0 Votes )

Целофан на деревах, підгузники, пластик, дитячі іграшки і ще купа всякого непотребу. Таку картину можна зустріти на окраїнах Володимирця, принаймні на одній із них ми таке побачили і зафотографували.

Мова йде про офіційне сміттєзвалище, яке знаходиться на виїзді з Володимирця в сторону села Жовкині. Сюди вивозять усі побутові відходи з селища.

 

Шкільне харчування: Граблі! Знову граблі!..

( 0 Votes )

«Відразу хочеться зазначити, що школяра, учителя і батька сьогодні хвилює лиш одне: щоб не повторилася торішня ситуація, коли… школярі в уражених чорнобильською радіацією поселеннях упродовж кількох місяців обіцяних державою безплатних шкільних обідів не бачили», – писав автор цих рядків 10 грудня в публікації «У нагороду – дитяча вдячність…». Була то цілком хвалебна річ. А от відчуття внутрішньої тривоги не проходило. Бо ж на ту пору вже сталося: у столичних кабінетах невчасно зорієнтувалися з проведенням тендеру – й учні на тривалий час позбулися шкільного харчування.

 

Сторінка 34 з 87