Хулігани не припиняють свої витівки. Знову вандалізм на майданчику для паркування автомобілів в районі стадіону «Янтар» у Володимирці. Нещодавно вандали розвалили цегляний стовп паркану, побили там 12 освітлювальних плафонів. Проте в спокої майданчик так і не залишили.
Уже після публікації статті «Вулиці розбитих ліхтарів» у минулому номері зловмисники викрутили лампочки із сорока трьох ліхтарів на тому ж «злополучному» майданчику.
Проблема перегонів на площі у Володимирці – одна з найболючішиш на сьогоднішній день, принаймні для місцевих мешканців. Багато жителів не задоволені тим, що відбувається у центрі селища, особливо у вечірній час. Спокійно тут неможливо ані пройти до магазину, ні просто прогулятися площею. Місцева молодь та приїжджі гості влаштовують як не перегони, то майстер-клас по водінню авто. Сьогодні це для них екстремальні витівки, які ганяють адреналін і перехожих.
Вандалізм на паркувальному майданчику
Нещодавно у Володимирці на території при вході у парк, навпроти стадіону «Янтар» завершилося будівництво паркувального майданчику. Місце створено для активних любителів спорту, аби володимирчани та жителі району могли без жодних проблем залишити своє авто і піти відпочивати у парк чи на футбол. Також воно передбачене для прихожан обох церков, які знаходяться поруч. Всього на роботи витрачено майже 500 тисяч гривень.
Не оминув страшний штам вірусу грипу H1N1 і наш район. За офіційними даними, через епідемію у районі від цього страшного штаму вірусу грипу та ускладнень помер 1 чоловік (всього ж від застуд та різноманітних супутніх ускладнень, зокрема від вірусних пневмоній, померло 3 людей). До 7 лютого продовжено карантин у школах району. Втім, у Головному управлінні Держсанепідслужби Рівненщини кажуть, що захворюваність на грип та ГРВІ вже почала знижуватися.
01 лютого у приміщенні райдержадміністрації відбулася робоча зустріч щодо обслуговування електричних підстанцій, які знаходяться у комунальній власності. До обговорення нагальних питань долучилися голова райдержадміністрації Володимир Хоружий, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Рижий, селищний голова Олександр Осмолович та начальник Володимирецького РЕМу Василь Стовба. Йшлося про непорозуміння між селищною радою та РЕМом у вирішенні питання ремонтних робіт при виході з ладу електричних мереж та значну кількість звернень громадян з тотожного питання.